ul. Rtm. W. Pileckiego 11A | kontakt@pm1.ostroleka.edu.pl | 29 766 71 95

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet w naszym przedszkolu obchodziliśmy na różne sposoby.

Nasi mali dżentelmeni z ogromnym zaangażowaniem przygotowali dla koleżanek oraz pań pracujących w przedszkolu piękne życzenia i drobne upominki. Nie zabrakło również piosenek, wierszyków oraz wspólnych zabaw, które sprawiły wszystkim wiele radości.

Chłopcy składali dziewczynkom serdeczne życzenia, dziękując im za wspólną zabawę, uśmiech i przyjaźń. Dziewczynki zostały obdarowane kwiatkami oraz małymi niespodziankami. W każdej grupie panowała wyjątkowo miła i serdeczna atmosfera.

Dzień Kobiet w naszym przedszkolu był wspaniałą okazją do kształtowania u dzieci postawy szacunku, życzliwości i uprzejmości wobec innych.

Jeszcze raz wszystkim dziewczynkom oraz mamusiom, babciom, ciociom oraz paniom składamy najserdeczniejsze życzenia – dużo radości, uśmiechu i spełnienia marzeń!

Projekt i wykonanie: Jarosław Sender