
Dzień Kobiet w naszym przedszkolu obchodziliśmy na różne sposoby.
Nasi mali dżentelmeni z ogromnym zaangażowaniem przygotowali dla koleżanek oraz pań pracujących w przedszkolu piękne życzenia i drobne upominki. Nie zabrakło również piosenek, wierszyków oraz wspólnych zabaw, które sprawiły wszystkim wiele radości.
Chłopcy składali dziewczynkom serdeczne życzenia, dziękując im za wspólną zabawę, uśmiech i przyjaźń. Dziewczynki zostały obdarowane kwiatkami oraz małymi niespodziankami. W każdej grupie panowała wyjątkowo miła i serdeczna atmosfera.
Dzień Kobiet w naszym przedszkolu był wspaniałą okazją do kształtowania u dzieci postawy szacunku, życzliwości i uprzejmości wobec innych.
Jeszcze raz wszystkim dziewczynkom oraz mamusiom, babciom, ciociom oraz paniom składamy najserdeczniejsze życzenia – dużo radości, uśmiechu i spełnienia marzeń!

























