
Dzień 23 marca w naszym przedszkolu był szczególnie radosny i kolorowy. Żegnanie zimy i przywitanie wiosny związane jest z miłymi przeżyciami wszystkich przedszkolaków. Przyjście nowej pory roku -wiosny jest doskonałą okazją do tego, by uzmysłowić dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda.
W naszym przedszkolu przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny zaczęły się kilka dni wcześniej. Zmieniła się dekoracja przedszkola z zimowej na wiosenną. Nie zabrakło również prac plastycznych, dotyczących pierwszych zwiastunów wiosny.
Podczas poniedziałkowej uroczystości dzieci miały okazję przywoływać Wiosnę piosenkami .Jednak szczególnym momentem tego dnia był występ grupy „Wesołe Nutki” , która przygotowała piękny program artystyczny. Mali artyści zaprezentowali swoje umiejętności z wielkim zaangażowaniem, wprowadzając wszystkich w radosny, wiosenny nastrój. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami.















