
Z radością informujemy, że Ania i Seweryn z grupy „Motylki” wzięli udział w konkursie fotograficznym „Matematyka w obiektywie”, zorganizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 7 „Tęczowa Kraina” w Ostrołęce.
Nasi mali odkrywcy pokazali, że matematykę można znaleźć wszędzie- w kształtach, wzorach i otaczającym nas świecie. Dzięki swojej kreatywności i spostrzegawczości uchwycili ją na zdjęciach w wyjątkowy sposób!
Jesteśmy bardzo dumni z ich zaangażowania i pomysłowości. Brawo Aniu i Sewerynie!






