
Za nami kolejny konkurs organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce pt. „Bezpiecznie w domu i w przedszkolu”, w którym tym razem wzięły udział dziewczynki z grupy „Sówki”-Marcelinka oraz Laura.
Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie oraz za wspaniałą reprezentację naszej placówki! 
Brawo Marcelinka i Laura!








