ul. Rtm. W. Pileckiego 11A | kontakt@pm1.ostroleka.edu.pl | 29 766 71 95

„Bezpiecznie w domu i w przedszkolu”

Za nami kolejny konkurs organizowany przez Przedszkole Miejskie nr 13 w Ostrołęce pt. „Bezpiecznie w domu i w przedszkolu”, w którym tym razem wzięły udział dziewczynki z grupy „Sówki”-Marcelinka oraz Laura.
Serdecznie gratulujemy, dziękujemy za zaangażowanie oraz za wspaniałą reprezentację naszej placówki! 💙
Brawo Marcelinka i Laura!
Projekt i wykonanie: Jarosław Sender