ul. Rtm. W. Pileckiego 11A | kontakt@pm1.ostroleka.edu.pl | 29 766 71 95

 

Prezydent Miasta Ostrołęki Paweł Niewiadomski zaprasza mieszkańców Miasta Ostrołęki i Gminy Rzekuń

do udziału w ważnym dialogu na temat rozwoju naszego miasta!
W ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast chcemy poznać Wasze pomysły
i uwagi dotyczące zagospodarowania przestrzeni publicznej.

Chcesz mieć wpływ na:
dobór roślinności i zieleni (drzew, krzewów, bylin oraz innych elementów zieleni
wygląd i funkcję małej architektury (ławki, kosze),
wygląd, funkcje pergoli oraz roślinność przy ul. Steyera,
odbetonowanie parkingu przy ul. Prądzyńskiego,
teren przy ul. Kopernika i nazwanie ogrodu deszczowego?

To Twój czas! Konsultacje społeczne trwają do 24 kwietnia 2026 r. i odbywają się zarówno
online, jak i w wersji papierowej w Urzędzie Miasta.

Otwarte spotkanie mieszkańców odbędzie się 17 kwietnia w Hali im. A. Gołasia w godzinach
10:30-13:30. podczas wydarzenia inaugurującego projekt „Ostrołęka – młodzi w centrum”realizowanego w ramach Polsko-Szwajcarskiego Programu Rozwoju Miast, w Hali Sportowo
– Widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia przy ul. R. Traugutta w Ostrołęce.

Daj znać, co myślisz! Wypełnij ankietę online: https://forms.gle/uXFVFtxobsAsWPkv5 lub
złóż swoją opinię osobiście w urzędzie.

Twój głos ma znaczenie!

Projekt i wykonanie: Jarosław Sender